FI FL-PROF-PRE-PEN12 CJ-AL.WH-2000 | Erikoisprofiilit | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» LED-Asennusprofiilit‪» Premium-asennusprofiilit‪» Erikoisprofiilit‪»
FL-PROF-PRE-PEN12 CJ-AL.WH-2000
kpl
Premium linssit C-click
FL-PROF-PRE-COV-C CLICK-PMMA-BK-2000
Kysy hintaa
Premium linssit J-slide
FL-PROF-PRE-COV-J SLIDE-PP-OP-2000
Premium linssit C-click Gen2
FL-PROF-PRE-COV-C CLICK-LENS-GEN2-PC-TR-2000
PEN12 Asennuskiinnikkeet
FL-PROF-PRE-MT-PEN12 ring-BR-CR
PEN12 Päätypalat
FL-PROF-PRE-END-PEN12-ABS-BK
Tilaa kirjautumalla
Tuotteen kuvaus
PEN12 on enintään 12 mm leveiden LED-nauhojen asennukseen sopiva kalusteasennuksiin ja kohdevalaistukseen suunniteltu asennusprofiili. Poikkileikkaukseltaan puolipyöreän mallinen, 20 mm leveä ja 17 mm korkea PEN12 soveltuu erityisen hyvin myymälä- ja esittelytilojen kaluste- ja kohdevalaistusratkaisuihin. Profiilin hillitty muotoilu miellyttää silmää myös näkyvissä asennuksissa ja sitä voidaan kääntää ja suunnata asennuskiinnikkeissään 360 astetta.