FL-PROF-PRE-COMBO30-01 ACDE-9-AL-RA-2000
kpl
Premium kulma- ja jatkopalat Q9
FL-PROF-PRE-COR-Q9-90DEG-ZI-ZI
Kysy hintaa
COMBO30 Päätypalat
FL-PROF-PRE-END-COMBO30-01A-ABS-BK
Premium linssit C9-click
FL-PROF-PRE-COV-C9 CLICK-PMMA-CL-2000
Premium linssit D9-click
FL-PROF-PRE-COV-D9 CLICK-PMMA-OP-2000
Premium linssit A9-slide
FL-PROF-PRE-COV-A9 slide-PP-FR-2000
Premium linssit E9-click
FL-PROF-PRE-COV-E9 click-PMMA-OP-2000
COMBO30-02 Asennus- ja tukiprofiilit
COMBO30-03 Asennus- ja tukiprofiilit
Premium ripustustarvikkeet Q9
FL-PROF-PRE-MT.Plate-COMBO30-0203-MT-IX
Tilaa kirjautumalla
Tuotteen kuvaus
COMBO30 on laadukas modulaarinen asennusprofiiliperhe enintään 30 mm leveiden LED-nauhojen tai -moduulien asennukseen. COMBO30-tuoteperheen profiileista on mahdollista rakentaa näyttäviä pintaan tai ripustettuna asennettavia valaisimia ja valaistuskokonaisuuksia. Tuoteperheen profiilit ovat saatavilla maalattuna valkoisena, anodisoituna mustana tai hopeana, tai pinnoittamattomana alumiinina.
COMBO30-01 on COMBO30-tuoteperheen ydin. Korkealaatuisesta alumiinista valmistettu tukeva asennusprofiili on 33,4 mm leveä ja 49,9 mm korkea ja se myydään 2 metrin mittaisena. Profiilin poikkileikkaus on kaksiosainen ja sen sisään on mahdollista asentaa LED-liitäntälaite katseelta suojaan.