FL-PROF-PRE-SURFACE10 BC/UX-AL-AN-2000
kpl
Premium linssit C-click
FL-PROF-PRE-COV-C CLICK-PMMA-BK-2000
Kysy hintaa
Premium kiinnikkeet U-sarja
FL-PROF-PRE-MT.Plate-U-SS-IX
Premium kiinnikkeet X-sarja
FL-PROF-PRE-EXT-X 180DEG-AL-RA
Premium linssit B-slide
FL-PROF-PRE-COV-B SLIDE-PP-OP-2000
SURFACE10 Päätypalat
FL-PROF-PRE-END-SURFACE10-ABS-SI
SURFACE10 Jatkopalat
Tilaa kirjautumalla
Tuotteen kuvaus
Ensimmäisen sukupolven SURFACE10 on pinta-asennettava profiili enintään 10 mm leveiden LED-nauhojen asennukseen. Tyylikkäillä pyöristetyillä kulmilla varustettu 20 mm leveä ja 8 mm korkea profiili sopii erinomaisesti sisustusasennuksiin, kuten kalusteiden ja hyllyjen alle asennettavaksi sekä epäsuoran valaistuksen luomiseen.