FL-PROF-PRE-SURFACE14 EE7F/TY-AL-AN.BK-2000
kpl
Premium kiinnikkeet Y-sarja
FL-PROF-PRE-MT.Plate-Y-SS-IX
Kysy hintaa
Premium kiinnikkeet T-sarja
FL-PROF-PRE-MT.Plate-T-AL-RA
Premium linssit E-slide
FL-PROF-PRE-COV-E SLIDE-PP-OP-2000
Premium linssit F-click
FL-PROF-PRE-COV-F CLICK-PMMA-OP-20000
SURFACE14 Päätypalat
FL-PROF-PRE-END-SURFACE14 ABS-SI
SURFACE14 Jatkopalat
Premium linssit E7-click
FL-PROF-PRE-COV-E7 click-PMMA-OP-2000
Tilaa kirjautumalla
Tuotteen kuvaus
Ensimmäisen sukupolven SURFACE14 on pinta-asennettava profiili enintään 14 mm leveiden LED-nauhojen asennukseen. Tyylikkäillä pyöristetyillä kulmilla varustettu 24 mm leveä ja 9 mm korkea profiili sopii erinomaisesti sisustusasennuksiin, kuten kalusteiden ja hyllyjen alle asennettavaksi sekä epäsuoran valaistuksen luomiseen.