SRP-2305-24-30CV-DT6-1CH
SRP-2305-24-30CV-DT6-1CH
Descriere produs
DALI-2 -yhteensopiva yksikanavainen vakiojännitelähde. Sopii matalatehoisten yksiväristen 24V LED-nauhojen ohjaukseen sisätiloissa.
Tekniset tiedot
Teho: 30W
AC Käyttöjännitealue: 220-240V
Himmennysasteikko: 0,1-100%, Logaritminen himmennys
Kanavien määrä: 1
Mitat: Leveys 53,4 mm / Korkeus 28 mm / Pituus 170 mm
Käyttölämpötila-alue: -20°C ... +45°C
DC Output Voltage
24VDC