SRP-2305-12-30CV-DT6-1CH
SRP-2305-12-30CV-DT6-1CH
SRP-2305-12-30CV-DT6-1CH
SRP-2305-12-30CV-DT6-1CH
Opis produktu
Yksikanavainen DALI-2 -yhteensopiva vakiojännitelähde. Soveltuu yksiväristen matalatehoisten 12V LED-nauhojen asennukseen.
Tekniset tiedot:
Teho: 30 W
Himmennysasteikko: 0,1-100%, Logaritminen himmennys
AC Käyttöjännitealue 200-240V
IP-luokitus: IP20
Valonohjaus: DALI-2 DT6, PUSH DIM
Kanavien määrä: 1
Mitat: Leveys 53,4 mm / Korkeus 28 mm / Pituus 170 mm
Käyttölämpötila-alue: -20°C ... +45°C
Amount of poles
2
Control / Dimming
Dali
DC Output Voltage
12VDC