FI FL-EX-100W-FLF5D50D120 | Lineaarivalaisimet | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» ATEX-valaisimet‪» Lineaarivalaisimet‪»
FL-EX-100W-FLF5D50D120
FL-EX-100W-FLF5D50D120
FL-EX-100W-FLF5D50D120
FL-EX-100W-FLF5D50D120
kpl
EX-FLF Asennuskiinnikkeet
FL-FLF-SuspensionKit
Kysy hintaa
Tilaa kirjautumalla
Tuotteen kuvaus
Tekniset ominaisuudet – FL-EX-100W-FLF5
Nimellisteho: 100 W
Valonohjaus: 0-10V
Valovirta: 12600 lm
Valotehokkuus: 126 lm/W
Valonlähde: LED SMD5050
Värilämpötila: 5000K
Värintoistokyky (CRI): >70
Väritarkkuus (MacAdam SDCM): ≤5
Valon avautumiskulma: 120°
Valaisimen mitat: Pituus: 1609 mm, leveys 138 mm, korkeus 99 mm
Paino: 7,6 kg
Runkomateriaali: Alumiini 6063
Linssimateriaali: PMMA
Linssin suojus: Polykarbonaatti
Asennustapa: Pinta-asennus
Suositeltu asennuskorkeus: Vähintään 2 metriä
Sertifikaatit ja vaatimustenmukaisuus
ATEX-luokitukset:
II 2 G Ex eb mb IIC T6...T4 Gb
II 2 D Ex tb IIIC T80°C...T120°C Db
IECEx-luokitukset:
Ex eb mb IIC T6...T4 Gb
Ex tb IIIC T80°C...T120°C Db