FI FL-EX-60W-FLF3D50D120 | Lineaarivalaisimet | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» ATEX-valaisimet‪» Lineaarivalaisimet‪»
FL-EX-60W-FLF3D50D120
FL-EX-60W-FLF3D50D120
FL-EX-60W-FLF3D50D120
FL-EX-60W-FLF3D50D120
Tuotteen kuvaus
Tekniset ominaisuudet – FL-EX-60W-FLF3
Nimellisteho: 60 W
Valonohjaus: 0-10V
Valovirta: 8400 lm
Valotehokkuus: 140 lm/W
Valon avautumiskulma: 120°
Valaisimen mitat: Pituus: 1009 mm, leveys 138 mm, korkeus 99 mm
Paino: 6,2 kg
II 2 G Ex eb mb IIC T6...T4 Gb
II 2 D Ex tb IIIC T80°C...T120°C Db
IECEx-luokitukset:
Ex eb mb IIC T6...T4 Gb
Ex tb IIIC T80°C...T120°C Db