FI FL-FLE-G2-70W-240W-MOUNT PLATE | FL-FLE-G2 | Finlight Group Oy
FL-FLE-G2-70W-240W-MOUNT PLATE
FL-FLE-G2-70W-240W-MOUNT PLATE
FL-FLE-G2-70W-240W-MOUNT PLATE
Tuotteen kuvaus
Teräksinen asennuksen tukilevy 70, 150 ja 240W FL-FLE-G2 -valaisimille. Vankassa 5 mm paksussa levyssä on kymmenen halkaisijaltaan 19 mm reikää, joiden avulla se voidaan pultata seinään tai muuhun pintaan. Levyyn hitsatut kolme M12xP1.75-kierteellä varustettua tappia asettuvat valaisimen pinta-asennussangan reikiin. Levyn mukana myydään mutterit ja aluslevyt valaisimen kiinnitystä varten.
Mitat: 270x120 mm, paksuus 5 mm