FI KV-48300-DP2J | DALI-yhteensopivat | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» Liitäntälaitteet ja ohjauskomponentit‪» Vakiojännitelähteet‪» DALI-yhteensopivat‪»
KV-48300-DP2J
KV-48300-DP2J
KV-48300-DP2J
KV-48300-DP2J
Tuotteen kuvaus
Tekniset tiedot
Teho: 300W
AC Käyttöjännitealue: 100-277V
Himmennysasteikko: 0.1-100%
IP-luokitus: IP66
Valonohjaus: DALI-2 DT6
Kanavien määrä: 1
Mitat: Leveys 125 mm / Korkeus 42,7 mm / Pituus 316 mm
Käyttölämpötila-alue: -40°C ... +80°C
Tärinänkestoluokitus: 10 ~ 500Hz, 5G 12 minutes/cycle, X Y Z axis 72 minutes each