FI SR-CS9030B-PIR-10AD | Sensorit ja tunnistimet | Finlight Group Oy
SR-CS9030B-PIR-10AD
SR-CS9030B-PIR-10AD
SR-CS9030B-PIR-10AD
SR-CS9030B-PIR-10AD
Tuotteen kuvaus
Tekniset tiedot:
Tuotetyyppi: PIR-sensori
Valonohjausjärjestelmä: Casambi BLE, DALI-yhteensopivuus
Käyttöjännite: 100-277VAC 50/60Hz
Valmiustilateho: <0.5W
Reletiedot: Max. 10A, 100-277V, yleiskäyttö/resistiivinen kuorma
Tunnistusetäisyys: φ 12 m asennuskorkeuden ollessa 3 m (pyöreä alue)
Käyttökohteet: Sisätilat, low bay-tilat
Suositeltu asennuskorkeus: 2-6 m
Lähetin-vastaanottimen käyttötaajuus: 2,4Ghz ISM
Kantavuusalue: 50 m (free field)
Mitat: ø111,3 x 40 mm
Käyttölämpötila-alue: -10°C...50°C