FI Outlet FL-PROF-ECO-ALH 01AS-AL-2000 Tuotepaketti | Poistuvat tuotteet | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» Poistuvat tuotteet‪»
Outlet FL-PROF-ECO-ALH 01AS-AL-2000 Tuotepaketti
Hinta
Kysy hintaa
Määrä
pakkaus(ta)
FL-PROF-ECO-ALH 01AS-AL-2000
FL-PROF-ECO-MT.CLIP-ALH 01AS, 4 kpl
FL-PROF-ECO-SCREW-ALH, 2 paria
Tuotteen kuvaus
Myyntierän sisältö
  • Alumiininen ALH 01AS -asennusprofiili, hopeanvärinen anodisointi
  • Liu'uttamalla asennettava valokuviota tasoittava kuori, opaali pc
  • 4 kpl päätypaloja johdon läpivientirei'illä, harmaa muovi
  • 4 kpl klipsimallisia pinta-asennuskiinnikkeitä, kirkas rst
  • 4 kpl kiinnikkeiden asennusruuveja, kirkas rst
Tekniset tiedot
Profiilin pituus 2000 mm, leveys 15,2 mm, korkeus 6 mm.