FI FL-FC-10MM-2P-Z-SC-H-90D | Liittimet ja jatkopalat LED-valonauhoihin | Finlight Group Oy
FL-FC-10MM-2P-Z-SC-H-90D
FL-FC-10MM-2P-Z-SC-H-90D
FL-FC-10MM-2P-Z-SC-H-90D
Tuotteen kuvaus
90 asteen jatko- tai syöttöliitin yksivärisille 10 mm leveille LED-nauhoille. Sopii käytettäväksi useimpien mallien kanssa. Pysyvä puristusliitos, runko kirkasta muovia. Syöttöjohtimien maksimipaksuus 0,5mm².
Mitat:
Kokonaispituus: 18,5x18,5 mm
Leveys: 11,5 mm
Korkeus: 4 mm