FI FL-FC-10MM-2P-Z-SC-H | Liittimet ja jatkopalat LED-valonauhoihin | Finlight Group Oy
FL-FC-10MM-2P-Z-SC-H
FL-FC-10MM-2P-Z-SC-H
FL-FC-10MM-2P-Z-SC-H
Tuotteen kuvaus
Suora jatko- tai syöttöliitin yksivärisille 10mm leveille LED-nauhoille. Sopii käytettäväksi useimpien mallien kanssa. Pysyvä puristusliitos, runko kirkasta muovia. Syöttöjohtimien maksimipaksuus 0,5mm².
Mitat:
Pituus: 11,5 mm
Leveys: 11,5 mm
Korkeus: 4 mm