FI SRP-2305-24-100CVF-DT8-4CH-RGBTW | DALI-yhteensopivat | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» Liitäntälaitteet ja ohjauskomponentit‪» Vakiojännitelähteet‪» DALI-yhteensopivat‪»
SRP-2305-24-100CVF-DT8-4CH-RGBTW
Tuotteen kuvaus
DALI-2 -yhteensopiva nelikanavainen vakiojännitelähde. Sopii DALI-bus -käyttöön sekä 24V LED-nauhojen ja valaisimien ohjaukseen sisätiloissa.
Tekniset tiedot
Teho: 100W
AC Käyttöjännitealue: 100-240V
Himmennysasteikko: 0-100%
IP-luokitus: IP20
Valonohjaus: DALI-2 DT8
Kanavien määrä: 1-4
Mitat: Leveys 64 mm / Korkeus 32 mm / Pituus 244 mm
Käyttölämpötila-alue: -20°C ... +50°C