FI SRPL-2309-24-75CVT-DT8-2CH-TW | DALI-yhteensopivat | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» Liitäntälaitteet ja ohjauskomponentit‪» Vakiojännitelähteet‪» DALI-yhteensopivat‪»
SRPL-2309-24-75CVT-DT8-2CH-TW
SRPL-2309-24-75CVT-DT8-2CH-TW
Tuotteen kuvaus
Korkealaatuinen ammattikäyttöön suunniteltu DALI-2 -sertifioitu lineaarinen kaksikanavainen vakiojännitelähde metallisella kotelolla. Laite tarjoaa erittäin tarkan ja välkkymättömän himmennyksen asteikolla 0.1-100% lineaarisella tai logaritmisella säädettävyydellä ja tukee kahta rinnakkaista 24VDC -ulostulokanavaa. Kompaktit 444x31x21 mm ulkomitat mahdollistavat asennuksen ahtaampienkin valaisinkoteloiden sisään.
Tekniset tiedot
Teho: 75W
VAC Käyttöjännitealue: 100-277V
DC Käyttöjännitealue: 24V