FI SRP-2305-24-50CVT-DT6-2CH-TW | DALI-yhteensopivat | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» Liitäntälaitteet ja ohjauskomponentit‪» Vakiojännitelähteet‪» DALI-yhteensopivat‪»
SRP-2305-24-50CVT-DT6-2CH-TW
SRP-2305-24-50CVT-DT6-2CH-TW
Tuotteen kuvaus
DALI-2 -yhteensopiva kaksikanavainen vakiojännitelähde. Sopii yksiväristen tai värilämpötilasäädettävien 24V LED-nauhojen ja valaisimien ohjaukseen sisätiloissa.
Tekniset tiedot
Teho: 50W
AC Käyttöjännitealue: 200-240V
Himmennysasteikko: 0,1-100%
IP-luokitus: IP20
Valonohjaus: DALI-2 DT6, PUSH DIM
Kanavien määrä: 2
Mitat: Leveys 50 mm / Korkeus 32 mm / Pituus 210 mm
Käyttölämpötila-alue: -20°C ... +45°C