FI SRP-2309-48-150LCVT-DT8-2CH-TW | DALI-yhteensopivat | Finlight Group Oy
Tuotteet‪» Liitäntälaitteet ja ohjauskomponentit‪» Vakiojännitelähteet‪» DALI-yhteensopivat‪»
SRP-2309-48-150LCVT-DT8-2CH-TW
SRP-2309-48-150LCVT-DT8-2CH-TW
Tuotteen kuvaus
Lineaarinen kaksikanavainen vakiojännitelähde 48V LED-nauhojen ja valaisimien ohjaukseen sisätiloissa.
Tekniset tiedot
Teho: 150W
AC Käyttöjännitealue: 220-240V
Himmennysasteikko: 0,1-100%
IP-luokitus: IP20
Valonohjaus: DALI-2 DT8, PUSH DIM
Kanavien määrä: 2
Mitat: Leveys 43 mm / Korkeus 30 mm / Pituus 365,6 mm (325,6 mm ilman irroitettavia päätykoteloita)
Käyttölämpötila-alue: -25°C ... +45°C