FI FL-PROF-ECO-ALP010-AL-2000 | Riippu- ja pinta-asennettavat LED-profiilit | Finlight Group Oy
FL-PROF-ECO-ALP010-AL-2000
FL-PROF-ECO-ALP010-AL-2000
FL-PROF-ECO-ALP010-AL-2000
kpl
ALP010 Päätypalat
FL-PROF-ECO-END-ALP 010-ABS-GY
Kysy hintaa
Tilaa kirjautumalla
Tuotteen kuvaus
Alumiinista valmistettu laadukas kaksiosainen asennusprofiili enintään 16,5 mm leveille LED-nauhoille. Profiilin kiinnitys tapahtuu asennuspintaan liimattavan tai ruuvattavan taustalevyn avulla, johon varsinainen profiili voidaan kiinnittää napsauttamalla tai liu'uttamalla.
Profiilin mitat:
Leveys:   19,7 mm
Korkeus:  20,2 mm
Pituus:   2000 mm