IB-RGB2-24-A-UL-14,4W/m 5m
IB-RGB2-24-A-UL-14,4W/m 5m
IB-RGB2-24-A-UL-14,4W/m 5m
IB-RGB2-24-A-UL-14,4W/m 5m
Prix
Demander le prix
Quantité
mètres (lot 5)
Se connecter et commander
Description du produit
C/US UL-hyväksytty tuote (E337627).
Taustapuolella laadukas kaksipuolinen 3M-teippi helppoa kiinnitystä varten.
Voit mitoittaa nauhalle muuntajan seuraavan laskukaavan avulla:
Nauhan kokonaisteho: Nauhan w/m x Nauhan pituus = kokonaisteho
Muuntajan mitoitus= Nauhan kokonaisteho/ jaetaan 10% reservillä (0.9)
Esimerkkinä: Nauhan teho 4,8W/m
Nauhan pituus 5m
Nauhan kokonaisteho = 4,8W/m x 5m= 24w
Muuntajan mitoitus= 24W / 0,9 = 26.6W
Nauhalle mitoitetun muuntajan kokonaistehon minimi on 26.6W