GPVP-25-12-AC
GPVP-25-12-AC
商品描述
Erittäin kompakti AC-pistokkeeseen kytkettävä 1x24W vakiojännitelähde IP67-luokituksella. Soveltuu käytettäväksi 12V LED-nauhojen kanssa märkätila- ja ulkoasennuksissa. Laitteessa on sisäänrakennettu aktiivinen PFC-toiminto ja kaksoiseristetty runko. Laitteen virransyöttö tapahtuu suoraan 230 Voltin verkkovirrasta, pistokekaapelin pituus 1 metri. Toisiopuolella kaksoiseristetyt 250mm pitkät johtimet.
Tekniset tiedot
Valonohjaus: On/Off
Teho: 24W
Pf: 0.9
Käyttöjännitealue: 90 – 264 VAC
IP-luokitus: IP67
Käyttölämpötila-alue: -30°C...70°C
Mitat: Leveys 42,5 mm, Korkeus 34 mm, Pituus 138 mm
Nimellinen käyttöikä: 50 000 h
Amount of poles
2
Control / Dimming
On/Off
DC Output Voltage
12VDC