KV-48075-DP2J
KV-48075-DP2J
KV-48075-DP2J
KV-48075-DP2J
KV-48075-DP2J
Tekniset tiedot
Teho: 75W
AC Käyttöjännitealue: 100-277V
Himmennysasteikko: 0.1-100%
IP-luokitus: IP66
Valonohjaus: DALI-2 DT6
Kanavien määrä: 1
Mitat: Leveys 114,2 mm / Korkeus 42,7 mm / Pituus 203 mm
Käyttölämpötila-alue: -40°C ... +80°C
Tärinänkestoluokitus: 10 ~ 500Hz, 5G 12 minutes/cycle, X Y Z axis 72 minutes each
Sertifioinnit: UL / FCC / Class P / Type HL / DALI-2
Takuu: 5 vuotta
Amount of poles
2
Body colour
Black
Control / Dimming
Dali
DC Output Voltage
48VDC