QL-F5050A30-C-24 RGB 5m/rl
QL-F5050A30-C-24 RGB 5m/rl
QL-F5050A30-C-24 RGB 5m/rl
QL-F5050A30-C-24 RGB 5m/rl
Hind
Küsi hinda
Kogus
meetrit (partii 5)
Log in and order
Toote kirjeldus
C/US UL-hyväksytty tuote (E359867).
Taustapuolella laadukas kaksipuolinen 3M-teippi helppoa kiinnitystä varten.
Voit mitoittaa nauhalle muuntajan seuraavan laskukaavan avulla:
Nauhan kokonaisteho: Nauhan w/m x Nauhan pituus = kokonaisteho
Muuntajan mitoitus= Nauhan kokonaisteho/ jaetaan 10% reservillä (0.9)
Esimerkkinä: Nauhan teho 4,8W/m
Nauhan pituus 5m
Nauhan kokonaisteho = 4,8W/m x 5m= 24w
Muuntajan mitoitus= 24W / 0,9 = 26.6W
Nauhalle mitoitetun muuntajan kokonaistehon minimi on 26.6W