KV-48150-DP2J
KV-48150-DP2J
KV-48150-DP2J
KV-48150-DP2J
Tekniset tiedot
Teho: 150W
AC Käyttöjännitealue: 100-277V
Himmennysasteikko: 0.1-100%
Kanavien määrä: 1
Mitat: Leveys 125 mm / Korkeus 42,7 mm / Pituus 293 mm
Käyttölämpötila-alue: -40°C ... +80°C
Tärinänkestoluokitus: 10 ~ 500Hz, 5G 12 minutes/cycle, X Y Z axis 72 minutes each
DC Output Voltage
48VDC