SRP-2305-48-150LCV-DT6-1CH
SRP-2305-48-150LCV-DT6-1CH
Produktbeskrivelse
Lineaarimallinen DALI-2 -yhteensopiva yksikanavainen vakiojännitelähde. Sopii yksiväristen 48V LED-nauhojen ohjaukseen sisätiloissa.
Tekniset tiedot
Teho: 150W
AC Käyttöjännitealue: 220-240V
Himmennysasteikko: 0,1-100%, Lineaarinen tai logaritminen himmennys
Kanavien määrä: 1
Mitat: Leveys 43 mm / Korkeus 30 mm / Pituus 365,6 mm (325,6 mm ilman päätykoteloita)
Käyttölämpötila-alue: -25°C ... +45°C
DC Output Voltage
48VDC